Ofiste Tasarımı İle Dikkat Çekecek 10 Kupa Bardak

Ofiste Tasarımı İle Dikkat Çekecek 10 Kupa Bardak
Kupa bardaklar, özellikle ofiste elimizin altındaki bir yoldaşımız gibidir. Bazen kahve bazen su bazen de herhangi bir içecek için kullanılabilen kupa bardak, masada en dikkat çeken objelerden biridir. Tabii bunun kupa bardak tasarımları ile de bağlantısı var. İşte Seramistik’in tasarımı ile dikkat çekecek 10 kupa bardak…

Mıknatıs Kaşıklı Sihirli Fincan
https://www.seramistik.com/toptan-firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-ahsap-stantli-miknatis-kasikli-sihirli-fincan-pmu785


Fotoğraf & Logo Baskılı Ahşap Stantlı Mıknatıs Kaşıklı Sihirli Fincan

Ofis veya evde kullanım için özgün bir tasarım. Oldukça kullanışlı sihirli fincan ile ofiste dikkatleri üzerinize çekin! Kaşığın ahşap stantta düşmemesi için tasarıma mıknatıs eklendi. Çift taraflı baskı yapılabiliyor, makinede yıkanabiliyor. Sıcak ve soğukta renk değiştiren özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Aynalı Altın Kaplamalı Kupa
https://www.seramistik.com/toptan-firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-aynali-altin-parlak-kupa-bardak-pmu780

Fotoğraf & Logo Baskılı Aynalı Altın Parlak Kupa Bardak

Altının zarafetini sergileyen Logo Baskılı Kurumsal Kimlik Promosyon Aynalı Altın Parlak Kupa Bardak, markanızı şık bir eda ile temsil ediyor. Ayna özelliği ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Beyazın Zarafeti Masanızda
https://www.seramistik.com/toptan-firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-beyaz-mat-kupa-bardak-pmu779


Fotoğraf & Logo Baskılı Beyaz Mat Kupa Bardak

Beyazın saflığı ve sadeliğini temsil eden yapısı ile Logo Baskılı Kurumsal Kimlik Promosyon Beyaz Mat Kupa Bardak, özgün bir tasarım. Özellikle ofis çalışanları için ergonomik bir yapısı var. Her ofise lazım!

Kalbim Siyahta Kaldı!

https://www.seramistik.com/toptan-firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-siyah-kalpli-kupa-bardak-pmu778

Fotoğraf & Logo Baskılı Promosyon Siyah Kalpli Kupa Bardak

Logo Baskılı Kurumsal Kimlik Promosyon Siyah Kalpli Kupa Bardak, müstesna bir hediye olabilir. Siyah kaplamalı kulpu ve iç yapısı ile asil bir duruşu var! Zarafetine eşlik edecek elleri arıyor!

Çift Renkli Heyecan
https://www.seramistik.com/toptan-firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-sari-kupa-bardak-pmu776

Fotoğraf & Logo Baskılı Sarı Kupa Bardak

Çift renkli kupa bardaklar, masanın ambiyansına estetik bir katlı sağlar. Sarı kupa bardak gibi… Logo baskısı ile kurumlar için özelleştirilebilir bu kupa bardakta farklı renk seçenekleri bulunuyor.
Kurumsal Zarafet
https://www.seramistik.com/firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-kupa-bardak-pmu756

Firmaya Özel Logo Baskılı Kurumsal Kimlik Promosyon Kupa Bardak

Özel Logo Baskılı Kurumsal Kimlik Promosyon Kupa Bardak, kurumlara özel bir zarafet sunuyor. Kupanın ağız ve taban kısımları kurumsal renklerle özelleştirilebiliyor.
Atatürk İle Aynı Karede
https://www.seramistik.com/kisiye-ozel-ataturk-kupa-bardak-pmu23

Kişiye Özel Atatürk Kupa Bardak

Kişiye Özel Atatürk Kupa Bardak ile Atatürk ile aynı karede yer alın. Her ana masanızda onu hatırlayın. Kişiye özel fotoğraf baskılı Atatürk kupa bardak, anlamlı bir hediye olacak!
Ahşap İle Seramiğin Dansı

https://www.seramistik.com/toptan-firmaya-ozel-logo-baskili-kurumsal-kimlik-promosyon-ahsap-stantli-miknatis-kasikli-fincan-pmu784

Fotoğraf & Logo Baskılı Ahşap Stantlı Mıknatıs Kaşıklı Fincan

Logo baskılı, ahşap stantlı mıknatıs kaşıklı fincan, ahşap ile seramiği buluşturuyor. Kurumsal kimlik için özel promosyon ürünü, zarafeti ile ofis ortamına eşlik ediyor.
Siyah Beyaz Sihir
https://www.seramistik.com/fotograf-ve-logo-baskili-siyah-mat-sihirli-kupa-bardak-pmu768

Fotoğraf & Logo Baskılı Siyah Mat Sihirli Kupa Bardak

Birbirinden güzel özgün kupa tasarımları arasında özel bir yeri olan fotoğraf veya logo baskılı kupa bardak, adeta bir illüzyonist edası ile masalarda arz-ı endam ediyor. Siyah mattan beyaza dönen özelliği ile sihirli bir keyif sunuyor.
Çöpçüler Kralı Masanızda
https://www.seramistik.com/copculer-krali-kupa-bardak-pmu12

Çöpçüler Kralı Kupa Bardak

Ofiste en çok dikkat çekecek kupa modelleri arasında özel bir yeri var! “Çöpçüler Kralı” Kemal Sunal’ın fotoğraf baskısının yer aldığı Çöpçüler Kralı Kupa Bardak, her an sizi güldürmek için masanızın en müstesna köşesindeki yerini alacak!


30.09.2020

Seramistik

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.