Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Çevresi

Koleksiyon

Çap

Çift Taraflı Baskı

Makinede Yıkanabilir

Yükseklik

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Fotoğraf & Logo Baskılı Siyah Parlak Sihirli Kupa Bardak
42,48 TL
38,53 TL
%9,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Siyah Mat Sihirli Kupa Bardak
43,66 TL
39,71 TL
%9,1
Fotoğraf & Logo Baskılı Aynalı Gümüş Parlak Kupa Bardak
46,02 TL
42,07 TL
%8,6
Fotoğraf & Logo Baskılı Aynalı Altın Parlak Kupa Bardak
46,02 TL
42,07 TL
%8,6
Fotoğraf & Logo Baskılı Beyaz Mat Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Siyah Kalpli Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Siyah Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Sarı Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Kırmızı Kalpli Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Kırmızı Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Mavi Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Fotoğraf & Logo Baskılı Açık Mavi Kupa Bardak
41,30 TL
34,99 TL
%15,3
Bu kategoride toplam 15 ürün listeleniyor.

Kurumsal Kimlik Kupaları


Ürün veya hizmet markanızı, tasarımının bir parçası olarak kupanın üzerine yerleştirirseniz, istediğiniz marka itibarını yakalamaya yaklaşırsınız. Promosyon kupalar, kurumsal kimlik kupaları markalaşma çabalarınız için harikalar yaratabilir. Kurumsal kimlik kupalarıyla tercih ettiğiniz müşterilerin masasına inin ve sıkıcı olmadan dikkatlerini çekin. Cafeler için kupa koleksiyonumuzda bulunan ürünlerimizle müşterilerinizin aklında yer edinin. Kahve ve çay saatini tanıtım ihtiyaçlarınıza hizmet eden bir fırsat haline getirin.
 

Firmalara Özel Kupa Bardak Modelleri


Kurumsal kupa olarak adlandırılan bu kupanın tekrar tekrar kullanılması, tanıtmak istediğiniz markanın hatırlanmasını da artıracaktır. İşlevsel bir hediye olarak, bu kurumsal kimlik kupaları düzenli olarak kullanılacak ve hem promosyon hem de içecek dağıtıcısı olarak iki amaca hizmet edecektir. Firmalara özel kupa bardak ürünlerinin kalitesinin ürün ve hizmetlerinizin kalitesini yansıtmasına izin verin. Bu baskılı promosyon kupaların dayanıklılığı ve yeniden kullanım kolaylığı daha uzun aynı zamanda size tasarruf da sağlar.
 

Cafeler İçin Kupa


Cafelere özel kupa promosyon ürünleri, markanızı tanıtmak ve desteklemek için temel bir adımdır. Logosu ile tanınan bir şirketi kim istemez ki? Starbucks'ın, logolu bardak ve kupalara dayanan ikinci bir ticaret hattı yarattığını unutmayalım. Aslında her markanın amacı, hedef kitlesinin akılda kalmasıdır. Kişiselleştirilmiş bardaklar ve kupalar, imajınızın ve her şeyden önce logonuzun mükemmel bir müttefikidir. Bir cafe, pastane, içecek veya kahve dağıtıcısı iseniz, kurumsal kimlik kupaları sizin amiral geminizdir. Cafeler için logolu kupalar ve fincanlar müşterileriniz tarafından büyük beğeni toplar ve markanızı sizi yerinizden bile kıpırdatmadan da yanınızda taşır.
 

Promosyon Kupalar


Seramistik.com firmalara özel kupa modelleri kategorisinde bulunan promosyon kupalar online olarak satın alınabilir. Tüm firmalara özel kurumsal hediyeler şirketinizin adını ve logosunu eklemek için özelleştirilebilir. Markanızı tanıtmak için bir iş toplantısı veya basın toplantısı veya bir tanıtım turu gibi durumlarda, bu kurumsal kupalar etkili bir şekilde kullanılabilir. Promosyon kupalar, kırtasiye malzemeleri veya diğer kurumsal hediyelerle birlikte katılımcılar için bir paketin parçası olarak dağıtılabilir. Farklı renklerde kurumsal bir kupa seçip logonusu veya sloganınızı sisteme yükleyerek kolaylıkla seramistik.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Online alışveriş imkanıyla sunulan seçenekler arasından birçok çekici tasarım, tema ve desen arasından seçim yapabilirsiniz. Şirketinizin prensibini veya uygulamanızın felsefesini yansıtan bir metin veya alıntı ekleyerek, ürüne kişiselleştirilmiş bir his verebilirsiniz.
 

Logo Baskılı Kurumsal Kupa


Logo baskılı kurumsal kupaların toplu olarak sipariş edilmesi mantıklı ve mükemmel bir ekonomik anlam ifade ediyor. Seramistik.com, size bu tür toptan baskılı kupa bardak siparişlerinde kurumsal tekliflerle akıllı tasarruflar yapma seçeneği sunar. Şirket logosu basılı kupalar, ofis çalışanlarının yanı sıra müşterileriniz, iş ortaklarınız, tüketicileriniz, alıcılarınız ve diğerleri için hediye olarak popüler hale geliyor. Kurumsal kimlik kupaları, aralarında bir takım ruhu uyandırmanın yanı sıra, şirketinizin çalışanlarına sahiplik ve aidiyet duygusu veren özel bir anlam taşıyor.

Seramistik

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.